Небезпека в Internet

Небезпека для дітей та підлітків





Тролінг — розміщення в Інтернеті (на форумах, у групах новин Usenet,
у вікі-проектах та ін.) провокаційних повідомлень з метою викликати флейм,
конфлікти між учасниками, образи, війну редагувань, марнослів'я тощо.

Флейм — обмін повідомленнями в інтернет-форумах і чатах: словесна війна, яка не має жодного стосунку до початкової теми.
Повідомлення флейму містять особисті образи, і часто направлені на подальше розпалювання суперечки, сварки. Іноді застосовується в контексті тролінгу, але частіше флейм спалахує просто через образу на віртуального співрозмовника.
Фішинг — це схема, за якої хакери змушують користувачів передавати
конфіденційну інформацію, наприклад паролі та номери соціального страхування.
Вона зазвичай передбачає надсилання повідомлення спаму, яке справляє враження,
ніби походить із довіреного джерела, наприклад із банку (це наживка).


Кібер-грумінг різновид кіберхуліганства – входження у довіру до дитини з метою використання її у сексуальних цілях. Шахраї дуже добре ознайомлені з особливостями вікової психології дитини і досить легко можуть встановлювати з нею контакт у соціальних мережах, форумах. Починаючи із віртуального спілкування та входячи у довіру до дитини, злочинці пропонують потоваришувати, а потім поступово переходять до розмов про зустріч у реальному житті та переводять тему спілкування у сексуальну площину. Як варіант, виділяють ще один вид кібер-грумінгу - наполегливе чіпляння в мережі із сексуальними пропозиціями, розмови на теми сексу, насильства та (або) виготовлення, розповсюдження і використання матеріалів зі сценами насильства над дітьми (у більшості випадків – сексуального).

Мобінг — систематичне цькування, психологічний терор, форми зниження авторитета, форма психологічного тиску у вигляді цькування співробітника у колективі, зазвичай з метою його звільнення.


Кардинґ — рід шахрайства, при якому проводиться операція з використанням банківської картки або її реквізитів, яка не ініційована або не підтверджена її власником. Реквізити платіжних карток, як правило, беруть зі зламаних серверів інтернет-магазинів, платіжних і розрахункових систем, а також з персональних комп'ютерів 

Кібербулінг — це новітня форма агресії, що має на меті жорстокі дії з метою дошкулити, нашкодити, принизити людину з використанням інформаційно-комунікаційних засобів: мобільних телефонів, електронної пошти, соціальних мереж тощо.

Перегляньте відео "Обережно кібербулінг!"




Stop Sexting Ukraine
Для сучасних дітей та підлітків мережа Інтернет — це не просто віртуальна реальність, а повноцінна частина їхнього життя. Проте саме інтернет все частіше стає джерелом небезпеки для дітей, наслідки якої не обмежуються втратою грошей чи особистих паролів у соціальних мережах, а можуть коштувати дитині здоров’я та майбутнього.

Online сексуальне насильство над дітьми (онлайн гурмінг)
Це відео є адаптацією інформаційної кампанії Європолу "Скажі ні сексуальному примушенню дітей та вимаганню в Інтернеті" (розроблено англійською мовою). Всі права належать Європолу.


Приклади шахрайства:
  1. "Зарабатывайте от 900 рублей в день на домашнем трафике."

    раніше аферисти обіцяли при продажу трафіку заробітки від 30 тисяч рублів в день, то тепер вони знизили цей показник. Тепер вони пишуть, що продаючи домашній інтернет-трафік можна заробити в день від 900 рублів. Але теж непоганий заробіток, якби це все було дійсно так. Але насправді, ваш домашній трафік нікому не потрібен навіть безкоштовно - почитайте в інтернеті відгуки про таких лохотронах і обходьте такіефейковие сайти стороною. Перейдіть за посиланням .
  2. "Найграндіозніший опитування 2018 - відгуки. Заробіток на опитуваннях від великих спонсорів"
всім бажаючим пропонують пройти опитування від деяких великих спонсорів і отримати за це десятки або навіть сотні тисяч рублів. Перейдіть за посиланням

3. Кріптонатор - кріптовалютний гаманець, який підтримує мультивалютні рахунки, забезпечує миттєвий обмін і оплату різних послуг. Тут нам розповідають, що це найпопулярніший в Росії онлайн гаманець Bitcoin, який дозволяє працювати з різними криптовалюта, такими як біткоіни і іншими. Перейдіть за посиланням.

4. Приклад шахрайства на каналі YouTube
 https://www.youtube.com/channel/UCeNpzcxM-hUhnabwC7oZeYw - канал на ютубе "Трансформатор" с накрученными подписчиками, на котором он кидает рекламодателей. Перейдіть за посиланням.

5.Ділимося тут історіями з життя, попереджаємо про небезпеку і вчимося на чужих помилках  :) ФОРУМ







    Немає коментарів:

    Дописати коментар

    Всеукраїнський експеримент з медіаосвіти

    Міністерство освіти та науки  в 2017 р.   затвердило всеукраїнський експеримент із медіаосвіти на 2017–2022 роки, який має назву ...